Arhiv koncertov

2017

24. februar
PUST Pr' Gabrijelu 2017
10. februar
ELDA Trio (SWE, SLO, BRA)
04. februar
Igor Lumpert »Nevidna mesta« (SLO, ŠVI, JPN, DNK)

2016

23. december
Carnaval (SLO)
26. november
Hella Comet (AUT)
30. oktober
Made to Break (ZDA, AUT, NLD)
08. oktober
Anthony Coleman (ZDA)
06. avgust
Olfamož z Olfamoštvom (SLO)
29. julij
Alberto Sergi & Arakne Group (ITA, SLO)
09. julij
Tamara Obrovac Transhistria Quartet (HR, SLO)
24. junij
Vasko Atanasovski Trio (SLO)
05. maj
Zlatko Kaučič & Cerkno Jubileum Orchestra: Zvočni sejalec (SLO, ITA)
16. april
All Included (NOR, ŠVE)
19. marec
Kombo B Zlatka Kaučiča (SLO)
20. februar
20. februar
Zaključni koncert delavnice z Marcom Cappellijem: Kitara – orkester – improvizacija
06. februar
Mojo hišni band (SLO)
05. februar
Same Babe (SLO)
29. januar
Mef in Narodnoosvobodilni Bend (SLO)

2015

31. december
Novoletni Žiu Žau
23. december
12. december
Broken Lock (SLO)
19. november
Naked (SRB, IZR)
23. oktober
14. avgust
01. avgust
Germán Díaz trio (ŠPA)
17. julij
Natriletno kolobarjenje s praho (SLO), Drajnarjuva vampa (SLO)
15. julij
Godbe. Gibke. Grčaste. Grapaste. Gričaste. Gabrijelaste. (razstava)
10. julij
GMH Orkestar (AUT)
21. maj
20. Jazz Cerkno 2015
15. maj
18. april
Foltin (Makedonija)
11. marec
Marco Cappelli (ITA/ZDA)
14. februar
Aikula + DJ Sakin
13. februar
Nina Bulatovix + jahač plošč BIGor
07. februar
ŠKM banda in Izštekani Hexenbrutal (SLO)
24. januar
09. januar
Jani Moder's Brain Blender (SLO, AUT)

2014

30. december
Novoletni Žiu Žau
23. december
Los Hermanos muy simpaticos (SLO)
06. december
Ludovik Material (SLO)
21. november
Catch-Pop String-Strong (AUT)
30. oktober
Erik & The Worldly Savages (KAN, NIZ, SRB)
01. oktober
Billy Martin’s Wicked Knee (ZDA)
08. avgust
Fetén Fetén (ŠPA)
19. julij
Sun Ra Centennial Dream Arkestra (ZDA)
18. julij
Sun Ra Centennial Dream Arkestra (ZDA)
06. julij
Orquesta Libre (JAP)
24. junij
Imer Traja Brizani & Amala (SLO)
22. maj
19. Jazz Cerkno 2014
02. maj
»Muzičisti u Cierknam« avtor: Jože Svetičič
02. maj
Džambo Aguševi Orchestra (MKD)
18. april
Kaja Draksler Feecho (SLO, NIZ)
11. april
December Soul Zlatko Kaučič Trio (SLO, ITA)
22. marec
The Puzzled (SLO)
01. marec
Poltrona Express + DJ Sakin in PapaWillyrogovily
28. februar
Can of Bees (SLO) + jahalec plošč BiGor
07. februar
Brdonč Trans Trio (SLO) + Dj Abstract Truth
18. januar
Avtomobili (N. Gorica)

2013

31. december
MM Checkman (Trnovski p.), Dj Shurbe (Skopje)
30. december
Dj Sakin (Straža)
23. december
Rambo Amadeus and Two Winettous (Srbija)
07. december
Martin Ramoveš Band (SLO)
29. november
Satta / Maier / Kaučič (SLO, ITA)
16. november
Divje Jezero (SLO)
11. oktober
Repetitor (SRB)
21. september
Katarina Juvančič & Dejan Lapanja: Selivke (SLO)
09. avgust
Kvintet harmonik GŠ Idrija (SLO)
09. avgust
Hotel Palindrone (AUT)
19. julij
Worldly Savages (KAN, POR, Anglija, Škotska)
13. julij
Tequila Band – "od 0 do 20" (Cerkno)
07. julij
Trio Balkan Strings (SRB)
24. junij
Uršula Ramoveš in Fantje z Jazbecove grape (SLO)
23. maj
18. Jazz Cerkno 2013
13. april
Swedish Azz
13. april
Grem na vas V sodelovanju s Cerkljanskim muzejem
22. marec
Pinela
09. marec
Werefox
09. februar
El Kachon
08. februar
Barehanded
08. februar
Memory Lane
01. februar
Steve Klink Trio
18. januar
ORLEK

2012

31. december
MM Checkman
30. december
DJ Sakin
23. december
Srečna Mladina
12. oktober
SAMO ŠALAMON QUARTET (FRA, ITA, SLO)
Dominique Pifarely, violina;
Samo Šalamon, kitara;
Bruno Chevillon, kontrabas;
Roberto Dani, bobni;
04. oktober
Trio U. Leimgruber / J. Demierre / B. Phillips
20. september
Lean Left
21. julij
Divanhana
14. julij
Boris Kovač & La Campanella
17. maj
17. Jazz Cerkno 2012
28. april
Femi Temowo
18. februar
Tequila Band
17. februar
Carnaval
15. februar
Bojan Gorišek Solo
07. februar
Gobec in Godec
27. januar
ŽŽ - filmski ciklus Želimirja Žilnika
21. januar
Panda

2011

31. december
MM Checkman
30. december
MM Checkman
23. december
Neuro
22. december
KČBB
14. oktober
Tramontana - Puglisi - Maier trio
20. avgust
Eclipse
15. julij
Vrelo
24. junij
Etnoploč
19. maj
16. Jazz Cerkno 2011
06. maj
ViceVerse
09. april
Marco Cappelli Acoustic Trio
Marco Cappelli kitara;
Ken Filiano kontrabas;
Satoshi Takeishi tolkala;
16. marec
05. marec
DidŽej Matej
05. marec
The Sexual Band
04. marec
jahač plošč BIGor
04. marec
Cherkezi United
04. marec
09. februar
28. januar
Sekou Kouyate Experience
15. januar

2010

31. december
MM Checkman
30. december
MM Checkman
23. december
Kar Češ Brass Band
11. december
Poltrona Express
19. november
13. november
19. avgust
Terra Mystica
13. avgust
Druyd
13. avgust
Vruja
16. julij
Aleš Rendla Sekstet
16. julij
Kaja Draksler Acropolis Quartet feat. Sanem Kalfa
13. maj
15. Jazz Cerkno 2010
17. april
Salamandra Salamandra & Jožek Štucin z gosti: B. Gombač, I. Leonardi
21. marec
Sex Mob & DJ Olive
13. februar
DidŽej Matej
12. februar
jahač plošč BIGor
08. februar
Vlado Kreslin solo koncert + poezija
23. januar
East Rodeo

2009

23. december
Demolition Group
13. november
Feedback
02. oktober
15. september
Gorišek - Lazar: Separé
28. avgust
Vasko Atanasovski & Mljask
28. avgust
Bratko Bibič & the Madleys
15. avgust
Kar Češ Brass Band z gosti / 10. obletnica delovanja
11. julij
Katalena
27. junij
Kries
14. maj
14. Jazz Cerkno 2009
15. april
Sam Karpienia Trio
15. april
Gacha Empega
27. marec
Marco Cappelli
13. marec
Rundek Cargo Trio
26. februar
The Vandermark 5
21. februar
DidŽej Matej
20. februar
jahač plošč BIGor
07. februar
Poltrona Express
22. januar
Next Music Ensemble

2008

31. december
MS Sakin
30. december
MS Sakin
23. december
Terrafolk produkcija
05. december
Gatuzo
06. november
Chris Eckman z gosti
31. oktober
Dedu Zapetami
03. oktober
Crazed Farmers
05. september
Carne Cruda
09. avgust
Kaja Draksler "Acropolis" Quartet
01. avgust
Trio Balkan Strings
12. julij
Emšo Blues Band
10. julij
Georgi Šareski Quartet
03. julij
Foltin
28. junij
Enzo Favata Trio
15. maj
13. Jazz Cerkno 2008
25. april
OKO
19. april
Broom Bezzums
04. april
Bratko Bibič & The Madleys
04. april
Godalika
20. marec
Jure Tori in Ewald Oberleitner
20. marec
Ingebrigt Häker Flaten Quintet
07. marec
Psycho-path
07. februar
Uršula Ramoveš in Fantje z Jazbecove grape
02. februar
Ikeebo
01. februar
Dežurni Krivci
11. januar
We Can't Sleep At Night

2007

31. december
MM Checkman
30. december
MM Checkman
23. december
Feedback
07. december
Muškat Hamburg
18. november
The Electrics
20. oktober
14. oktober
Ab Baars Trio in Ken Vandermark
22. september
Bojan Gorišek / ak. klavir / - solo
09. september
Herb Robertson & Zlatko Kaučič featuring Zoltán Lantos
17. avgust
Avtomobili
17. avgust
Siti Hlapci
10. avgust
Funtango
10. avgust
Čompe
24. junij
King Naat Veliov and Original Kochani Orkestar
09. junij
Silvia Penide
17. maj
12. Jazz Cerkno 2007
02. maj
Flying Donuts + predskupina Not Yet
14. april
Poetic Justice
31. marec
Miusow Quartet
17. marec
Vuneny
10. marec
Sphericube
16. februar
Ego Malfunction
07. februar
Klarisa Jovanović & Trio Bahur
03. februar
Gušti & Polona

2006

23. december
Tequila band
09. december
Let 3
11. november
Bosanski Psiho Diplomatz alias Damir Avdić
13. oktober
Adam West
30. september
Bojan Gorišek / Milko Lazar - dva klavirja
23. september
Belgradeyard Soundsystem
09. september
Zlatko Kaučič KOMBO
24. avgust
Lira Vega
18. avgust
Eclipse
16. julij
Foltin
04. junij
Sagar
18. maj
11. Jazz Cerkno 2006
01. april
Crazed Farmers
09. marec
Aleš Hadalin kvartet – NOREC
05. marec
Peter Brötzmann / Nasheet Waits
25. februar
Australopitek
25. februar
ĆikinŠit
24. februar
Ulixes
11. februar
Katalena
07. februar
DJ Abstraktna resnica

2005

23. december
Barehanded
23. december
Kar Češ Brass Band
31. oktober
Ego Malfunction
19. avgust
Veryused Artists
19. maj
10. Jazz Cerkno 2005
05. februar
Kar Češ Brass Band
04. februar
Pollux

2004

23. december
Terrafolk
20. maj
9. Jazz Cerkno 2004
10. april
Psycho Path
20. februar
Švedske Finke

2003

31. december
MM Checkman
23. december
Fake Orkestra
04. oktober
Dani Kavaš
02. oktober
Devastation
22. maj
8. Jazz Cerkno 2003
11. april
Barehanded
01. februar
Hic et Nunc
25. januar
"Rešetenje Pr' Gabrijelu"
24. januar
"Rešetenje Pr' Gabrijelu"

2002

23. december
En Face
07. december
AD HOC
16. november
Deep Delete - skupina DJjev in VJjev
23. maj
7. Jazz Cerkno 2002
12. februar
Flashback
09. februar
Kar češ brass band

2001

23. december
Eat.It
22. november
Aleš Hadalin
25. oktober
Not Interested
21. september
Feedback
17. avgust
Radekova Bluzbanda
25. maj
6. Jazz Cerkno 2001
30. marec
Spectral Analysis
01. marec
Latino Jazz
23. februar
Insecto Urbano
07. februar
Bulba Sao

2000

23. december
Radekova Bluzbanda
24. november
Nebodigatreba vol.2
03. november
S.O.S.
26. maj
5. Jazz Cerkno 2000
14. april
Radekova Blues Banda, Ulyxes
07. marec
Tequilla Sunrise, pust
05. marec
Kar Češ Brass Band, pust
04. marec
No Way, pust
03. marec
Kravji drek, pust

1999

29. december
Tequilla Sunrise
23. december
AD HOC
22. november
Feedback
13. november
Dropped "D"
23. oktober
Weeping Willow
08. oktober
Coke Vio kvartet
09. maj
4. Jazz Cerkno 1999
26. april
Sleazy Snails
13. marec
Prulers
23. januar
Agenti

1998

17. oktober
Roberto Magnifico
04. julij
Blind Hate
04. julij
Zablujena Generacija
04. julij
Expulsion
03. maj
3. Jazz Cerkno 1998
25. april
Zablujena Generacija
24. februar
Tequilla Sound, pust
21. februar
Radekova Blues Banda, pust

1997

23. december
Link der Wasser
04. julij
Ana Pupedan
04. julij
Zablujena Generacija
04. julij
Lintvern
04. maj
2. Jazz Cerkno 1997
30. april
Let 3
30. april
Wet Bed
05. april
Bombe
08. februar
Link der Wasser, pust
07. februar
Tequila Sunrise, pust
18. januar
Tequila Sunrise

1996

23. december
Lintvern Trio
30. avgust
SkyTower
30. avgust
Baby Can Dance
30. avgust
Niowt / E-Met
17. avgust
Ana Pupedan
17. avgust
D' Kovači
17. avgust
Kit Ar
04. maj
1. Jazz Cerkno 1996
01. maj
Daddy's Pudding
01. maj
Reve Al
26. april
Expulsion
20. februar
Tequila Sunrise, pust
10. februar
In A Spleen
Nazaj na vrh