21. Jazz Cerkno 2016

Četrtek  -  19. maj
Grencsó Open Collective Plays The Compositions of G. Szabados
Maja Osojnik: All.The.Terms.We.Are
The Rempis Percussion Quartet
Petek  -  20. maj
Marko Črnčec Trio
Pourtant Les Cimes
Graewe / Sanders
Sobota  -  21. maj
Etnoploč Trio & Accordion Group 4-8-8-16
Glasbena delavnica za otroke »Glasba gline – od igre do mojstrovine«
Podmizje Nove Muske »Vkup godbena gmajna!?«
Transitory Museum of Minds
Universal Indians with Joe McPhee

20. Jazz Cerkno 2015

Četrtek  -  21. maj
Big Band GveriLLaz
Igor Matković "Long Distance Journey" feat. M. Wasilewski
Takase / Schlippenbach
Petek  -  22. maj
Cerkno Jubileum Orchestra
Carrier / Edwards / Lambert
Marc Ribot's Ceramic Dog
Sobota  -  23. maj
Sakata / Berthling / Nilssen-Love
The Ex with Ken Vandermark & Nate Wooley

19. Jazz Cerkno 2014

Četrtek  -  22. maj
Žan Tetičkovič in Big Band RTV Slovenija "OASIS"
Žoambo Žoet Workestrao
Petek  -  23. maj
Kar Češ Brass Band
Robert Jukič "LIFE"
Sobota  -  24. maj
glasbena delavnica za otroke »Glas in telo«
podmizje »Periferija vs. center«
Eivind Opsvik "Overseas IV"
São Paulo Underground

18. Jazz Cerkno 2013

Četrtek  -  23. maj
Delavnica glasbene fotografije »Jazzy-ga!«
Delavnica »Divja hrana«
Tumbarinos di Gavoi
Petek  -  24. maj
Drašler / Karlovčec / Drašler
Kimmo Pohjonen – Alcoholic Atheists
Sobota  -  25. maj
Glasbena delavnica za otroke
Soundbreaker, glasbeni dokumentarec o Kimmu Pohjonenu
Eco D'Alberi Quartet
Cyro Baptista & Banquet of the Spirits

17. Jazz Cerkno 2012

Ponedeljek  -  14. maj
"Iz smeti v vaša ušesa"
Dario Cortese: "Divja hrana"
Četrtek  -  17. maj
Uwe Kropinski – solo
Vanilla Riot
Boštjan Simon: saksofon, klarinet, elektronika
Stephan Meidell: el. baritonska kitara
Onno Govaert: bobni, predmeti
Birk Nygaard: vizualije
Royal Improvisers Orchestra
Yedo Gibson: umetniški vodja bariton saksofon
M. Baggiani: bobni, tolkala
J. Dikeman: tenor saksofon
A. Genovesi: kitara
J. Gomes: baročni fagot
M. Guilleray: glas
J. Hewitt: baročna violina
O. Govaert: bobni
O. J. Hoogland: klavir
O. Klemperer: računalnik
R. M. Ferreira: kontrabas
S. Pujols: glas
M. Szafirowski: kitara
Petek  -  18. maj
Fernández / Guy / López Trio
Christian Lillingers Grund
Sobota  -  19. maj
Doneda / Kocher / Sambolec / Grom
Joseph Tawadros / Jean-Louis Matinier Duo

16. Jazz Cerkno 2011

Četrtek
glasbena delavnica
razstava: >Nemški jazz<
delavnica >Divja hrana<
"Dedalo" - Gianluigi Trovesi & Big Band RTV Slovenija
Petek  -  20. maj
Peter Evans Quartet
Gianluigi Trovesi / Zlatko Kaučič / Fulvio Maras
Scorch Trio with Mars Williams
Sobota  -  21. maj
Sabir Mateen Quartet

15. Jazz Cerkno 2010

Četrtek  -  13. maj
Marko Hatlak & gosta: >>Moderna<<
Bojan Z & Julien Lourau
IDR - Italian Doc Remix
Petek  -  14. maj
Bratko Bibič & Projektili
Iva Bittova / solo
Martin Küchen >>Angles<< Sextett
Sobota  -  15. maj

14. Jazz Cerkno 2009

Četrtek  -  14. maj
Jure Pukl High Interaction Group
Schlippenbach Trio
Petek  -  15. maj
Joëlle Léandre Trio
Sobota  -  16. maj
Mike Reed's Loose Assembly
Tiziano Tononi Quartet
Push The Triangle
Joëlle Léandre SOLO

12. Jazz Cerkno 2007

Četrtek  -  17. maj
Aleš Hadalin In Mladinski zbor iskrice
Samo Šalamon USA quartet
Petek  -  18. maj
Elliott Sharp/ solo
Co Streiff sextet
Kimmo Pohjonen / Eric Echampard- uumen
Oleś / Jörgensmann / Oleś
Sobota  -  19. maj
Fonda / Stevens group feat. Szilárd Mezei
Roots of Communication
Nazaj na vrh